Wzdęcia brzucha po cesarskim cięciu

jestem 8 tyg po cesarskim cięciu,od pierwszych dni po operacji zauwazam ze jedną strone brzucha mam jakby wzdetą , taką uwypuklona i własnie po tej samej stronie zdarza mi sie odczówać ból,co wiecej kiedy wykonuje jakies ruchy ktore wymagaja użycia miesni brzucha czuje jak bym miała jakąś piłeczkę w brzuchu i to własnie w tym miejscu o ktorym wczesniej pisałam.Zastanawiam się co to moze byc i czy przypadkiem to nie przepuklina, tym bardziej się obawiam bo wiem ze się nie oszczędzałam...

Lek. Marta Gryszkiewicz

W związku z opisanymi dolegliwościami wskazana jest wizyta kontrolna u ginekologa. Do oceny stanu faktycznego i ustalenia przyczyny niezbędne jest przeprowadzenie badania klinicznego i być może także badania USG jamy brzusznej.