Gładkie plamy na buzi u 8-miesięcznej córki

witam moja córka 8 mies ostatni miała plamy na buzi gładkie w dotyku nabiał spożywam i nic jej nie jest po tym -karmie ja w nocy w dzien dawa łam kaszke mleczno-ryżową czy to od kaszy?ale czy to nie dziwne skoro po nabiale nic jej nigdy nie było?inne produkty też toleruje pozytywnie

Lek. Tomasz Budlewski

Trudno ocenić charakter zmian nie widząc ich, proszę udać się z dzieckiem do lekarza. Skoro do tej pory nie miała alergii na mleko wątpliwe by przyczyną była kaszka.