Grzybica odzwierzęca i łuszczenie skóry na twarzy

Witam podejrzewam ze dostałam grzybicę od bydła.Lekarz weterynarii który był na miejscu po szczepizaczepił całe stado.ale ja zauważyłam na twarzy cos takiego jakby złuszczający się naskórek i świąd .Proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza rodzinnego, po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć.