Guzek pomiędzy penisem a moszną

Witam. (Mam 19 lat) Przed wczoraj zauważyłem guzek pomiędzy workiem mosznowym a penisem; po lewej stronie. Guzek jest zaczerwieniony (około 1 cm) boli gdy się go dotyka, lewa pachwina również gdy się ją dotyka. Wczoraj czułem ogólne osłabienie, dziś (o 10) sprawdzałem temperaturę i mam 37 stopni i również czuję się osłabiony boli mnie głowa itp. Czy wie ktoś co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania pacjenta nie da sie postawic rozpoznania, konieczna wizyta u lekarza.