Guzki z zawartością ropną i wrastające włoski

Witam, ma taki problem ze w pachwinie od kilku lat mam 'kulke'. Teraz jest znacznie wieksza niz wczesniej. Mam problem z wrastajacymi sie włoskami i sadze ze to moze byc to. Jakis czas temu po 'wycisnieciu' 'kulki' wylala sie z niej ropa i łój. Jest to twarde. Co to moze byc?

Lek. Tomasz Budlewski

Wygląda na czyraka. prosze koniecznie udac się do lekarza rodzinnego, po wstepnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.

Proszę zgłosić się na konsultację do lekarza dermatologa. Po badaniu lekarz postawi diagnozę i zastosuje odpowiednie leczenie.

Na wrastające włosy bardzo pomocna jest mikrodermabrazja wykonuje się ją co 2 tygodnie .Można zastanowić sie po zabiegach nad laserową depilacją.