Ile mogą trwać objawy po odstawieniu leku Escitil?

Witam, Od około 7 lat z przerwami brałam escitil w dawkach od 0,5 do 20 mg w związku z zaburzeniami lękowymi. Moja ostatnia stała dawka to 10 mg. W porozumieniu z lekarzem odstawiłam. Przez miesiąc brałam 5mg. Później tydz 2,5 mg aż odstawiłam całkiem. Na drugi dzień po odstawieniu pojawiły się zawroty głowy spadek nastroju . Trzeciego dnia doszło ogólne rozbicie i zmiany w koordynacji. Obecnie od 5 dni jestem bez żadnych leków. Ile potrwają wyżej wymienione objawy. Sa bardzo uciążliwe.

Lek. Tomasz Budlewski

Jezeli objawy nadal sie utrzymują konieczna jest wizyta u lekarza psychiatry. Po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postepowanie.