Interpretacja wyniku RTG płuc 48-latki
Witam.Proszę o interpretację Rtg . Płuca o wzmożonym rysunku naczyniowo oskrzelowym wnęk.Pasmowate zagęszczenia w lewym dolnym polu płucnym.

KOBIETA, 48 LAT ponad rok temu
Renata GrzechociĹska
83 poziom zaufania
Wskazana jest wizyta u lekarza rodzinnego, który odniesie wynik badania obrazowego do badania klinicznego.