Jak często kontrolować torbiel szyszynki?

W 2015 przypadkiem zdiagnozowano u mnie torbiel szyszynki o rozmiarach 1x1.5x1.7 cm. Po 6 latach zrobiłam powtórkę badania i teraz ma ona 1.6x1.8 cm. Czy to duży wzrost? Jak często to badać?

Witam! Przedstawione wyniki (skromne) praktycznie nie różnią się od siebie - 1 mm mieści się w granicach błędu pracownianego. Pozdrawiam W. Łuczkowski.