Jak dalej przyjmować tabletki?

Witam, wczoraj miałam pierwsze plamienie (brązu) uznałam to za początek miesiączki i przyjęłam pierwsza tabletkę z blistra na 21dni a dzis nic sie nie dzieje zero oznak dla okresu, co robić ?
Lek. Paweł Szadkowski

Proszę kontynuować przyjmowanie tabletek, pamiętając, że jeśli nie był to pierwszy dzień cyklu, działanie ochronne może nie być pełne i warto stosować dodatkową ochronę przez pierwszy cykl.