Jak długo może się utrzymać wysypka po zastosowaniu leku Mylan?

Mylan bez posiłku. Przyjąłem pierwszą dawkę Mylan bez posiłku, czy lek mógł się dobrze wchłonąć . Po jakimś czasie dostałem wysypki na skórze, jak długo może się utrzymać?

Posiłki nie mają wpływu na wchłanianie tego leku. Jeżeli kojarzy Pan wysypkę z przyjmowaniem leku to możliwa jest alergia na ten preparat - należy niezwłocznie zgłosić się do lekarza prowadzącego leczenie. Pozdrawiam.