Jak długo trwają bóle głowy podczas przyjmowania leku Escitalopram?

Witam ile trwaja bole głowy przy leku Escitalopram20mg dziennie?? Stosuje juz 14 dni...

Dzień Dobry Panu,

Dziękuje Panu za kontakt :)

Jeśli niepokojące Pana symptomy, utrzymują się nadal, jest potrzeba skonsultowania tego wątku, z Lekarzem prowadzącym Pana.

Z mojej strony, inspirowałabym Pana (do rozważenia) do podjęcia psychoterapii, która nie powoduje skutków ubocznych.

Serdeczności i radości Panu życzę!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605