Jak interpretować mój wynik rezonansu głowy i do jakiego specjalisty się udać celem dalszej diagnostyki?

Pięc lat temu zdiagnozowano umnie, na pograniczu płata przedniego oraz tylnego przysadki mózgowej mikrogruczolaka wielkości 5mmc-c, 4mm a-p, oraz 5mm w wym. dwubocznym. Na chwilę obecną jest on "stabilny" nieczynny hormonalnie. W obecnym badaniu RM w sekwecji T2 DARK FLUID oraz DWI stwierdzono u mnie w istocie białej płatów czołowych z przewagą po stronie lewej widoczne pojedyncze ogniska hyperaktywne wielkości do ok 4-5mm, o niespecyficznym charakterze oraz torbiele splotów naczyniówkowych wielkości do 7mm. Od 12 lat leczę się na chorobę hashimoto, mam stwierdzoną niedomykalność zastawki mistralnej małego stopnia, hiperlipidemię mieszaną, zaburzenia depresyjne, W ostatnim roku pojawiły mi się torbiele do 10mm w piersiach i na jajnikach. Do tej pory jestem pod opieką endoktynologa, ginekologa i psychiatry. Proszę o interpretację wyników RM i poradę do jakiego specjalisty mam sie udać z tymi zmianami patologicznymi w mojej głowie. Kobieta 47 lat.

Nie wiem jaki ma Pani poziom wyjściowy prolaktyny, to informacja najistotniejsza. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.