Jak interpretować wynik badania krwi u osoby stosującej lek Polfilin prolongatum?

Co oznaczają podwyższone normy: Dziś odebrałam ogólne wyniki krwi monocyty 0.82 G/l %monocytów 17.8% CRP (S)[181] 7.6 mg/l ALAT (S) [119] 37 U/l chcę zaznaczyć, że choruję na zwyrodnienia stawów kolanowych oraz od dwóch miesięcy biorę lek Polfilin prolongatum 400mg na zwężone naczynia krwionośne w oczach. Pozostałe normy morfologi są w normie. Cholesterol HDL Cał. LDL Tiglicerydy są dobre.
Lek. Paweł Szadkowski

Nie są to niepokojące wyniki (nieznaczne przekroczenie wartości normy nie musi świadczyć o patologii).