Jak leczy się złamanie kości łódeczkowatej?

witam zlamalam kosc lodeczkowata i mam miec operacje zespolenia kosci , czy po operacji bede miala zalozony gips ? operacja przebiga w znieczuleniu ogolnym czy miejscowym ? Czy mam wykonac jakies badania do operacji ? czy tylko wziac rtg i wyniki TK i rezonasu ?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Po operacji będzie wskazane użycie stabilizatora. Operacje przeprowadza się w znieczuleniu regionalnym.