Jak leczyć bóle głowy?

Witam. Mam pewien problem i zaczyna mnie to trochę niepokoić. Od pewnego czasu mam bóle głowy, nie są to silne bóle, ale odczuwam je. Ostatnio założyłam do pracy 2 różne buty, tylko tego samego koloru, a będąc w mieście straciłam całkiem orientację w przestrzeni, nie wiedziałam gdzie jestem i dopiero po chwili zorientowałam się, gdzie się znajduję. Wcześniej nie miałam takich problemów. Czy mam jakieś powody do niepokoju?

Witam!
Badanie neurologiczne, Badanie obrazowe (RM głowy), podstawowe badania laboratoryjne, testy psychologiczne i w zależności od wyników dalsze postępowanie.
Powodzenia
W. Łuczkowski.