Jak leczyć CHAD u młodej osoby?

Witam Od trzech miesiacy mam wszystkie objawy nerwicy od derealizacji po bicie serca itd teraz jest teoche lepiej, bylqm u psychiatry i stwierdzila mi Chad , i ze te stany lekaowe sa napedzane wlasnie przez to, i moje pytanie brzmii od czego w ogole zaczac, tak pytam tylko orientacyjnie, bo mam co tydzien spotkania z psychologiem ale chxe wiedziec po prostu

Proszę się zdać na wskazówki psychologa, nie ma jednej słusznej drogi leczenia. Każdy pacjent jest wyjątkowy i indywidualny, psychologowie pracują też w różnych nurtach, stosują różne narzędzia. Ważna jest na początku stworzenie dobrej relacji między panią, a psychologiem- o to on już powinien zadbać. Życzę powodzenia w terapii.