Jak leczyć chorobę uchyłkową jelit?

Mam chorobę uchyłkową jelit,z nawracającymi stanami zapalnymi o charakterze przewlekłym,które zaczynają się od zapalenia uchyłka wstępnicy (w tej ok. mogą być zrosty).Obecnie po 6 mies spokoju po błędzie dietetycznym zaczyna się nawrót,a ja mam za 6 dni zacząć nową pracę (siedzącą),na której mi bardzo zależy.A już teraz trudno mi siedzieć,z powodu ciągnącego bólu.Nie wiem,jak mam postąpić,oczywiście idę do lekarza.Długo byłam bezrobotna i jestem w trudnej sytuacji.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u lekarza gastroenterologa i dalsza diagnostyka/leczenie/.