Jak leczyć fobię społeczną u 43-latka?

Na fobię społeczną leczę się już długi czas. Obecnie jestem po leczeniu zolafrenem wraz z benzodiazepinami - relanium. Po dłuższym wysiłku fizycznym mam powiększoną nerwicę. Dlaczego po ok. 2 godzin umiarkowanego wysiłku mam większe napięcie wewnątrz ciała, bo chyba wysiłek fizyczny powinien pomagać w pozbywaniu się napięcia, nieprawdaż ?

Witam Pana,

proszę rozważyć pomoc dla siebie w formie psychoterapii poznawczo - behawioralnej.

Z wyrazami szacunku, Bożena Waluś