Jak leczyć osobę agresywną?

Dzień dobry, moja żona ma 42 lata od zawsze była impulsywna lecz przez ostatnie lata zrobiła się bardzo nerwowa.Gdy ją dzicko czymś zdenerwuje to nie panuje nad sobą potrafi je poszarpać oraz wyzywa od najgorszych.Czasami są to słowa najgorsze. Mamy czwórkę dzieci.Te sytuację się powtarzają praktycznie codziennie.Żona leczy się u psychiatry zażywa simestical jak również chodzi od 3lat na terapię do psychologa. Efekty są marne ,czy powinienem umówić żonę do innego lekarza? Czy są jakieś leki które ją wyciszą i ewentualnie będzie wyższy próg cierpliwości?

Witam! Czy żona Także przyjmuje, że jej zachowanie nieco odbiega od normy? Jeżeli tak długie leczenie nie zbliża osoby leczonej do normy, to należy, albo porozmawiać z zespołem leczącym, albo zmienić zespół terapeutyczny. Może dotychczasowym terapeutom skończyły się pomysły. A może żona w trakcie wizyt przedstawia, że wszystko jest w porządku. Powodzenia W. Łuczkowski.