Jak leczyć rogowacenie okołomieszkowe?

Nadmierne rogowacenie okołomieszkowe w połączeniu z częstym wrastaniem włosków u 21-latki. Czy dieta może zmienić wygląd skóry? Czy depilacja laserowa pomoże na drugi problem chociażby?

Dzień dobry,

Jak najbardziej zabiegi laserowej redukcji owłosienia powinny przynieść znaczną poprawę w przypadku wrastających włosków. Należy wykonać serię 5-6 zabiegów w określonych odstępach czasowych (uzależnionych od obszarów, które będą poddawane zabiegom).

Pozdrawiam serdecznie.