Jak leczyć tą nadmierną potliwość u 27-latki?

Dzień dobry, Mam nadmierną potliwość stop, już korzystałam z kremów , maści. najbardziej pomaga pedipur, ale strasznie wysusza. czytałam,że pomaga jonoforeza.jak często i ile zabiegów należy wykonać, żeby było widać rezultaty?

Dzień dobry Pani,

zalecam udać się na wizytę do lekarza medycyny estetycznej, który obejrzy Pani zmiany, zleci wykonanie badań i zakwalifikuje Panią do zabiegu. Na nadmierną potliwość bardzo dobrze sprawdza się zabieg z zastosowaniem toksyny botulinowej, którą podaje się w miejsca objęte potliwością.

Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Dr Izabela Lenartowicz