Jak leczyć zapalenie otrzewnej?

Ograniczone zapalenie otrzewnej: Zapalenie i preforacja ściany kątnicy oraz odczynowe zapalenie wyrostka robaczkowego operacja odbyła się 18 lutego, minęło już 26 dni od kilku dni chodzę osłabiony, mam na brzuchu 4 dziury i cięcie na 15 cm niby rana się zewnątrz ładnie goi, lecz w okolicy cięcia mam ponoć krwiaka pielęgniarka powiedziała że sam się wchłonie. Pyt czy po takim zabiegu moge udać się w podróż służbową 11 kwietnia i czy mogę wrócić do treningów? ile maks mogę podnosić kg żeby niedoprowadzic do komplikacji

Lek. Paweł Szadkowski

Podróż służbowa nie jest raczej przeciwwskazana, ale to zależy od miejsca gdzie pan ma się udać i czy w razie potrzeby będzie pan mógł uzyskać pomoc. Trening siłowy odradzam póki co.