Jak leczyć ziejący odźwiernik?

Dzień dobry, mam 18 lat i miesiąc temu dowiedziałem się że mam tzw ziejący odźwiernik. Czy będę musiał do końca życia się z tym zmagać? Najgorsze są powracające zapalenia żołądka a co za tym idzie mocne całodniowe bóle brzucha. Leczę się na razie inhibitorami Controloc ale po 8 tygodniach będę musiał je odstawić, ze względu na upośledzenie funkcji ezymów trawiących. Porsze o szczerą odpowiedź

Niestety jeżeli leczenie farmakologiczne nie będzie przynosić efektów, objawy będa się nasilały - wskazane będzie leczenie zabiegowe. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.