Jak mogę leczyć moje kolano?

Witam. 6 miesięcy mam problemy z kolanem, miałam wykonane usg na którym była stwierdzona latelaryzacja rzepki, miałam wykonane zabiegi fizjoterapeutyczne : laser,krio, prądy, ultradźwięki. Dziś odebrałam wyniki rezonansu magnetycznego a w tym opis : Więzadła krzyżowe o prawidłowej ciągłości, prawidłowe położenie rzepki,poziome minimalne zmiany w rogu przedniej łękotki bocznej, i rogu tylnym łękotki przyśrodkowej,ślad nierówności chrzęstnej przy przednio- dolnej powierzchni MCF, niewielka ilość płynu międzykrzyżowego, sygnał ze struktur kostnych w granicach normy. Co dalej z moim kolanem? jaki typ leczenia mnie będzie czekać? bardzo proszę o odpowiedź. pozdrawiam.

Wymienione przez Pana zabiegi fizykoterapeutyczne są niestety nieskuteczne. Sugeruję poszukanie dobrego fizjoterapeuty, zorientowanego na terapię powięziową, terapię manualną i punktów spustowych. Dobrze, by specjalista znał się także na przygotowaniu motorycznym i pomógł Panu wykształcić prawidłowe wzorce podstawowych ruchów. Pomocna może być także sucha igłoterapia taśmy biodrowo- piszczelowej.