Jak mogę odstawić ten lek?

Dzień dobry. Od pół roku przyjmuję Sertagen w związku z moją nerwicą natręctw, jednakże nie zauważyłem żadnej poprawy w kwestii właśnie tych natręctw - nie są one bardzo silne, mogę normalnie funkcjonować, trochę tylko mnie irytują - dlatego myślę czy by nie odstawić tych tabletek. W jaki sposób powinienem odstawiać ten lek?

Witam! Postępowanie zależy od przyjmowanej dawki leku. Zalecana jest stopniowa redukcja dawek. A może brak efektu spowodowany jest zbyt niskim dawkowaniem. Na pewno odstawianie należy zacząć od brania coraz niższych dawek. Nie można odstawiać "z dnia na dzień". Powodzenia W. Łuczkowski.