Jak mogę schudnąć z brzucha i ud, żeby mieć piękną figurę?

Mam 15 lat, 161 cm wzrostu i ważę 49 kg. Chciałabym zrzucić kilka kilogramów. A zwłaszcza, że mam grube nogi i brzuch. I chciałabym też się dowiedzieć czy jakieś środki pomogą. Np przyjmowanie błonnika w postaci tabletek? Od razu piszę, że trudno mi się powstrzymać od słodyczy. I chciałabym zapytać czy guma do żucia powoduje uczucie głodu?
15 LAT ponad rok temu

Witam,

Twoje BMI wynosi 18,91.
  Na siatce centylowej odpowiada to 25-50 centylowi.
Nie powinnaś się odchudzać.
Nie polecam suplementów błonnika.
Możesz go dostarczyć wraz z produktami naturalnymi: warzywami, owocami, kaszami, czy pieczywem pełnoziarnistym.
Podobny efekt daje dodatek otrąb do potraw.
Żucie gumy powoduje stymulowanie ślinianek do wydzielania śliny.
Może to wpłynąć na łaknienie.
Przykładowe ćwiczenia znajdziesz na www.abccwiczenia.pl

POZDRAWIAM