Jak można przytyć nie jedząc owoców, słodyczy oraz smażonych potraw?

Witam Jak można przytyć nie jedząc owoców, słodyczy oraz smażonych potraw?

Dietę należy wzbogacić w takie produkty jak: orzechy, oleje roślinne (dodawane na zimno do gotowych potraw - nie tylko do sałatek ale też np. do zup). Polecam koktajle z jogurtu naturalnego z dodatkiem płatków owsianych, orzechów,miodu, kakao. Dobrze sprawdza się też mleko kokosowe jako baza do potraw kuchni orientalnej- sosów itp.