Czy mogę stosować taką dietę w mojej sytuacji?

Niestety w internecie jest bardzo informacji na temat diety, a wiele z nich jest sprzecznych, gdyż nie powinno się jeść jajek według mojego lekarza, a internet doradza jajka jako posiłek tłuszczowy. Dodatkowo bardzo lubię pić soki pomidorowe i kocham pomidory, czy zatem do końca leczenia (10 miesięcy) jestem skazana na unikanie pomidorów? Mam na myśli codziennie jeden pomidor i 250 ml soku.
KOBIETA, 26 LAT 2 miesiące temu

Dzień dobry

Chętnie Pani pomogę i odpowiem na pytania jednak informacje, które Pani podaje są niekompletne. Nie napisała Pani dlaczego według lekarza nie może Pani jeść jajek i pomidorów. Jakie leczenie jest podjęte?

Podaje kontakt: joanna.wasiluk@o2.pl