Jak odejść od męża alkoholika?

Witam. Potrzebuje pomocy ... mam męża który jest chyba alkoholikiem co dziennie pije od dwóch lat, mnie wyzywa w domu przy dzieciach od najgorszych poniża na każdym kroku... chciałabym dla dobra dzieci uwolnić się od niego ale nie wiem do kogo mam pójść po pomoc , jestem u kresu wytrzymałości żyć mi się nie chce ...

Warto zgłosić się do ośrodka terapii uzależnień. Tego typu ośrodki świadczą także pomoc dla rodzin osób uzależnionych oraz osób współuzależnionych. Otrzyma tam Pani wsparcie, psychoedukację a w razie potrzeby będzie Pani mogła skorzystać także z psychoterapii czy porady prawnej. Zachęcam do działania!

Dzień Dobry Pani,

Zacznę od podziękowania pani, że szuka Pani dla siebie i swoich Dzieci optymalnego rozwiązania i że już Pani nie chce godzić się na takie życie.

Tak nie musi być!
Zasługuje Pani na piękne, godne i spełnione życie.

Proszę zadbać o siebie i sięgnąć po potrzebne Pani wsparcie specjalistyczne, kontaktując się telefonicznie (już dzisiaj!) z bezpłatnym Kryzysowym Telefonem Zaufania, pod nr 116 123, aktywnym codziennie, od godz. 14.00-22.00.

Jest to oferta dla Osób dorosłych, będących w kryzysie emocjonalnym oraz potrzebujących wsparcia i porady psychologicznej (po wstępnym rozpoznaniu sprawy).
Można dzwonić z każdego miejsca w Polsce oraz z każdego nr telefonu (komórkowego/stacjonarnego).

Może Pani skontaktować się z Poradnią Leczenia Uzależnień, gdzie również otrzyma Pani potrzebne wsparcie oraz wskazówki, co i jak Pani może skutecznie zadbać o siebie i swoje Dzieci.

Ode mnie chcę Pani powiedzieć, że w słabości jest siła!

Wspieram Panią mentalnie, z przesłaniem dla Pani i Dzieci Tego, Co jest Wam teraz najbardziej potrzebne,

irena.mielnik.madej@gmail.com