Jak odpowiednio stosować masturbację?

Jak używać masturbacji żeby nie zaburzyła ona stosunków z kobietom w przyszłości ? Jest w ogóle tak możliwość ?

Dzień dobry!

Tak, szczególnie w okresie młodości i dorastania, a także w życiu dorosłym, masturbuje się większość ludzi. Dla większości z nich nie powoduje to żadnych negatywnych konsekwencji ani nie wpływa bezpośrednio na jakość związku i współżycia w relacji.

Pozdrawiam!