Jak odstawić Monovivax?

Od 7 miesięcy stosuję minovivax 5% na wypadanie włosów. Nie widzę jednak żadnych efektów a nawet wydaje mi się, że jest gorzej. Chciałbym odstawić lek. Czy mogę to zrobić z dnia na dzień czy lepiej zmniejszając dawkę? Czy z odstawieniem powinienem jednak zaczekać po upływie roku stosowania?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Jeśli nie widzi Pan efektów to można lek odstawić z dnia na dzień. Pozdrawiam.