Jak prawidłowo zastosować te leki?

Witam. Od prawie trzech tygodni stosuje asertin50 (jedną tabletkę) i trittico(1/3) tabletki. Dziś zapomniałam przyjąć asertin i przeczytałam ze należy wziasc tylko jak się sobie o tym przypomni. Zażyłam lek o 19 a zawsze brałam maksymalnie do 12. Co dalej ? Czy mam przyjąć trittico przed snem czy nie wolno brać tych leków razem w krótkich odstępach czasu ? Wiem ze asertin ma okres półtrwania do 26h wiec jeśli wezmę go tak jak zwykle, czyli koło 12 to będzie za wcześnie ? Proszę o pomoc

Witam! Śmiało proszę kontynuować leczenie tak jak zalecono. Lekkie skrócenie okresu pomiędzy kolejnymi dawkami nie powinno mieć istotnego znaczenia. Na przyszłość: Asertin może niekorzystnie wpływać na zasypianie i sen - dlatego podajemy go rano; Trittico poprawia zasypianie i jakość snu - dlatego przyjmujemy wieczorem. Powodzenia W. Łuczkowski.