Jak przebiega inicjacja seksualna?

Jak wygląda pierwszy raz ? Ja i mój chlopak jeszce nigdy się nie kochaliśmy . I chcemy wiedziec jak to wygląda . Boimy,sie pierwszego razu . Jak to będzie ?

Dzień dobry!

Będzie tak - taka będzie atmosfera, nastrój, miejsce, - jakie sami Państwo sobie stworzycie i jakie zaplanujecie. Mogą zdarzyć się wydarzenia nieprzewidziane, trudności, o których warto wiedzieć (trudność z wprowadzeniem penisa do pochwy, osłabienie lub utrata erekcji związana ze stresem, lekki ból itp), ale nie warto się ich spodziewać, ani na nie nastawiać. Pary, które przed pierwszym pełnym stosunkiem, regularnie pieściły się, całowały, oglądały nago, oswajały z reakcjami ciała drugiej strony, rozmawiały o swoich odczuciach i potrzebach, zazwyczaj nie mają problemów z tzw. "pierwszym razem". Jeśli ma Pani konkretne, bardziej szczegółowe pytania lub wątpliwości, łatwiej będzie udzielić bardziej konkretnych odpowiedzi.

Pozdrawiam!