Jak radzić sobie z wypaleniem w związku?

Witam. Mam 37 lat.Jestem w zwiazku malzenskim z Angielka od 6 lat ,2 lata po slubie.Urodzila nam sie coreczka.Moja zona ma 40 lat i jest to jej pierwsza dziecko.Ja ma 13 letniego syna z pierszego malzenstwa. Przed naszym poznaniem bylem w nieudanym zwiazku ktorego koniec bardzo przecierpialem(nie ex-zona) Wszystko bylo ok na poczatku.Zona bardzo mi pomogla itd.Wiele jej zawdzieczam.Nie wiem dlaczego po urodzeniu sie dziecka a w sumie od kiedy zaszla w ciaze wypalilem sie ze wszystkich uczuc.Help

Witam Pana
Aby Panu pomóc, należy dotrzeć do przyczyny tego,
co sprawiło, że zaczął Pan postrzegać żonę, związek
i siebie w tym związku w innych kategoriach.
Jeżeli to ciąża i przyjście na świat córeczki,
to również warto się temu bliżej przyjrzeć.
Możliwe jednak, że źródłem Pana „wypalenia” są poprzednie
związki, a być może zupełnie co innego.
Głębsze omówienie problemu z psychologiem pozwoli Panu
poznać swoje potrzeby, dążenia, oczekiwania i obawy,
a także spojrzeć na siebie, partnerkę i relację z odpowiedniej
perspektywy, a następnie wydobyć na powierzchnię to,
co Państwa łączyło i nadal łączy.
Umożliwi to otwarcie się na nowy, zapewne satysfakcjonujący
dla Pana i dla żony etap w związku.
W chwili obecnej, na podstawie krótkiego postu,
trudno powiedzieć czy jest wskazanie do terapii par.
Zachęcam Pana do konsultacji z psychologiem.
Gdyby chciał Pan ze mną porozmawiać o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl

Witam, warto o tym dłużej porozmawiać. Proszę skorzystać z konsultacji z psychologiem. Proszę sobie przypomnieć początek Państwa związku, co was wtedy łączyło. Jeżeli potrzebuje Pani dłuższej rozmowy zapraszam do skorzystania z konsultacji online.
Pozdrawiam serdecznie
Dorota Nowacka
psycholog
rejestracja@psycholognowacka.pl
www.psycholognowacka.pl