Jak sobie poradzić z uzależnieniem od masturbacji?

Siema mam 18 lat 186cm wzrostu i 85kg waże.Mam ogromny problem a mianowicie masturbuje się często nie pamiętam od kiedy zacząłem jednak wiem ze już 12 lat to robię.A nie pamiętaj od. Czego to się zaczęło.Proszę o pomoc robię to 3 razy dziennie rano wieczorem i jeszcze przed pójsciem spać jednak jak weekend czy coś to z 5 razy lub 10 w szkole czy na mieście widzę laską od razu wyobrażam SB ją jak to robię z daną osobą.Prosił bym o pomoc do lekarza wstydzę się iść wiec odpada jakiś lek czy coś proszę chce się uwolnić od tego

Dzień dobry!

Nie istnieje lek czy prosta porada, która zmieniłaby Pana potrzeby i nawyki zachowania. Właściwym kierunkiem jest osobista konsultacja z psychologiem i rozważenie podjęcia terapii.

Pozdrawiam!