Jak sobie radzić z AZS?

stwierdzono mi atapowe zapalenie skóry głowy stosowałam masci,kremy szampony nic mi nie pomaga od jakiegos czasu nie mam kiedy isc do lekarza zeby mi cos wypisał chciałam porady co takiego mi moze pomóz mam takim stanie ze jak umyje jakims szamponem glowe to albo mnie swedzi glowa albo robi mi sie naskórek czy jakos cos takiego bialego swedzi to i jak sie nawet podrapie to z tego krew leci prosze o pomoc co moge zrobic jakis dobry lekarz czy cos

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze być może będzie ewaluacja lub zmiana rozpoznania konieczna wizyta u dermatologa