Jak stosować dietę w przypadku osoby pracującej na trzy zmiany?

Witam,chcę rozpocząć dietę. Problemem jest że pracuję na trzy zmiany,czyli nocną zmianę rozpoczynam w poniedziałek wieczorem.Niestety nie wiem jak wówczas kontynuować dietę,oraz po powrocie z pracy,po zmianie nocnej.Jeżeli można prosić o jasną podpowiedź,będę wdzięczna. Zmiany mam nocka-południe-rano.

Dzień dobry,

dobór odpowiedniej diety niestety nie jest możliwy na podstawie Pani krótkiej informacji. Powinna się Pani zgłosić do dietetyka, który dostosuje dietę indywidualnie do Pani potrzeb.

Pozdrawiam