Jak uporać się z wypadaniem włosów po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych?

Proszę o pomoc. Już nie wiem sama co robić. jestem dwa lata po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych. włosy wypadają mi garściami, mam wrażenie, że przetestowałam już wszystko co się dało. szereg dermatologów i trychologów nie jest w stanie mi pomóc, leki które wypisują nie działają a ja straciłam już większość włosów. co to może być, jakie badania zrobić. tarczycę mam w normie, robiłam podstawową morfologię, wszytsko wyszło dobrze.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do endokrynologa i wykonać diagnostyke hormonalna