Jak usunąć czerwone kropki na ramionach i brzuchu?

Witam mam pytanie co do czerwonych kropeczek jak by ukluc mam je od 2 lat na ramionach brzuchu i na niektorych palcach kiedy je uciskam gina na moment nie bola nie swedza .bola mnie tez piety z tylu przez polgodziny rano po wstaniu z lozka powtarza sie to w ciagu dnia za kazdym razem kiedy wstaje i robie pierwsze kroki niewiem co to moze byc

Proszę z piętami udac się do ortopedy na konsultację.
Z krostami/kropkami do lekarza dermatologa i po badaniu lekarz postawi diagnozę oraz wdroży odpowiednie leczenie.