Jak usunąć szpecący ślad na dłoniach?

Dzień dobry mam pytanie od 8 lat mam szpecący czerwony ślad na dłoniach z obu stron z gorącej wody bardzo mnie to gnębi od tamtej pory unika gorącej wody czy istnieje jakaś dobra maść która pomoże mi?

Proszę skonsultować się u lekarza medycyny etsetycznej i po konsultacji lekarz dobierze metodę leczenia.Peelingi i lasery stosuje się najczęściej na takie zmiany.