Jak walczyć ze świądem odbytu?

Witam.od jakiś 2 lat mam problem ze świądem odbyty z lewej strony w szczególności, około rok yemu by lam u chirrga nic nie stwierdził przepisał ruskorex czy coś takiego nie pomogło teraz brałam posterian H i tez nie pomogł już nie wiem jak z tym walczyć???

Dzień dobry, proszę wypróbować preparat HemoClin chusteczki.

Pozdrawiam
Alicja Adaszewska
Klinika Ars Estetica