Jak wprowadzić do diety 5-miesięcznego dziecka gluten, mięso i ryby?

Witam Państwa, Jestem mamą prawie 5-miesięcznego synka, który ma alergię pokarmową na białko mleka krowiego i pije mleko Bebilon Pepti 1 DHA. Od niedawna do jego diety wprowadziłam kleik ryżowy, jabłko, marchewkę. Oczywiście wszystko stopniowo. Niedługo będzie miał 5 miesięcy ... i w mojej głowie pojawia się pytanie- kiedy i jak wprowadzic do jego diety gluten oraz mięso i ryby? Miałabym do Państwa ogromną prośbę o podanie mi wskazówek jak wprowadzic gluten ryby (jakie).
Natalia Ulewicz Dietetyk, Olsztyn

witam,
czyli rozumiem, ze nie karmi pani piersia? z jakiego powodu?
wszystko zgodnie z zalceniami aktualnymi odnosnie zywienia dzieci.
wprowadzamy nowe rzeczy/produkty malym ilosciami za pomoca lyzeczki.
Czy podaje Pani juz jaja?
Poczatkowo ok 10 g miesa jednorazowo, najlepiej krolik, wolowina
ryby 1 raz w tygodniu poczatkowo np. losos
prosze o wiecej szczegolow.
zapraszam do konsultacji na mail.
ulewicznatalia@gmail.com