Jak wyleczyć psychikę u osoby stosującej Faxolet?

Biorę od dwóch dni faxolet rano 1 kapsułki 75mg,a wieczorem stabilizator nastroju lamilept 1 tabl. 25mg i zyje nadzieja,ze dostane energii,by iscd o pracy,majac male dziecko...a mam depresje i jetem ciagle max rozdraznione,bez checi do zycia i dzialania.Trwa to 7mies.Za jaki czas te leki dzialaja?.Wczesniej 2 mies bralam asentre,ale 0 poprawy,dolozono mi trittico,tez zero poprawy,pozniej bylam na mozarinie dwa mies 10mg i 15 mg tez zero poprawy.Mam juz dosc tej meki,a wakacje,lato,ehhh.Kiedz powroce do tego,co bylo,watpie,zeby psychike dalo sie uleczyc

Dzień dobry,
Leki zaczynają działać dopiero (najwcześniej) po 2 tygodniach.
Na pełen efekt należy natomiast poczekać około 6 tygodni.
Pozdrawiam

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt :)

Zachęcałabym Panią ( do rozważenia) do podjęcia psychoterapii (równolegle z farmakoterapią) co byłoby dla Pani komplementarnym oraz efektywnym leczeniem.

Gdyby miała Pani życzenie rozmowy ze mną, zapraszam do kontaktu via Skype.

Serdeczności i tylko satysfakcjonującego samopoczucia Pani życzę!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605