Jak wyrównać koloryt twarzy?

Witam.Na brodzie z obu stron mam ciemniejszy odcien skory,w tych rejonach pod skora znajduja sie drobne krotki wyczuwalne w dotyku.Mam 40lat wiec nie jest to tradzik.Co to jest i jak to wyrownac z kolorem twarzy.pozdr Malgorzata

Witam określić te krostki może jedynie dermatolog lub lekarz medycyny estetycznej po obejrzeniu stanu skóry, bez obejrzenia nikt nie zdiagnozuje przez opis w internecie zmian. Na wyrównanie kolorytu twarzy stosuje się peelingi medyczne , zabieg dermamelan i comelan.