Jak zbudować mięśnie brzucha?

Mam 19 lat, 167 cm wzrostu i ważę 46 kg, chciałabym zbudować mięśnie brzucha, ćwiczę 3-5 razy w tygodniu treningi Ewy Chodakowskiej i jeżdżę 16 km rowerem 2 razy w tygodniu. Jestem na diecie bezglutenowej, lecz mam problem ze wzdęciami i zaparciami. Chciałabym zapytać o dzienny jadłospis żywieniowy, który pomoże mi zbudować mięśnie brzucha, bo o ćwiczeniach już mam dużą wiedzę.

Witam.Najlepszym rozwiązaniem byłoby udać się do dietetyka, który ułoży indywidualny jadłospis.Nie pisze Pani czemu jest pni na diecie bezglutenowej.
Pozdrawiam
monika konieczna
twojdietetyk11@wp.pl