Jak zmusić partnera do zaprzestania picia?

Mój mąż od kilkunastu miesięcy pije regularnie , co dziennie, piwo i alkohol w postaci wódki. Czasami miesza te dwa trunki. Uważa on że nie ma problemu. Ja uważam ze ma i to duży. Moje pytanie to jaki wpływ ma to na jego zdrowie. Jak zmusić męża do zaprzestania picia

nie zmiusi Pani meza do zaprzestania picia...szkoda energii, to jest niemozliwe...jedynie on sam moze cos z tym zrobic...Pani tematem jest, jak sobie radzic z ta sytuacja, zeby czuc sie dobrze..warto tu skierowac energie.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza