Jak znaleźć przyczynę przerzedzenia się włosów?

Ostatnio zauwazylem, ze przerzedzily mi sie wlosy, opinia zostala potwierdzona przez rodzine. Co moge sprawdzic, zeby znalezc przyczyne? Jakich polecanych preparatow moge sprobowac? Z gory dziekuje za pomoc.

Witam,
obawiam się ,że sam Pan sobie nie poradzi..
Może oczywiscie próbować Pan np przyjmować suplementy diety takie jak merz special,ha-pantoten ,skrzypowita czy inne ,zmienic szampon na taki do włosów osłabionych i wypadających /np z gamy Vichi/-wszystko to będzie na plus.
Przyczyn takiego stanu rzeczy może być wiele,dlatego sugeruję Panu umówienie się na konsultację lekarską-najlepiej u lekarza dermatologa lub medycyny estetycznej.
Jeżeli jest problem z dostepnością do tych specjalistów może Pan udać sie do swojego lekarza POZ i jemu zgłosić problem.