Jak zniechęcić swoją partnerką do alkoholu?

Jak mogę zniechęcić do alkoholu swoją partnerkę . Ona pije dzień w dzień i udaje że nie.

Witam Pana,

jeśli ktoś potrzebuje alkoholu codziennie tak, jak pożywienia, nie może bez tego żyć i nie widzi w tym problemu, zdecydowanie taka osoba potrzebuje pomocy, w celu uświadomienia sobie, ze jest uzależniona od picia alkoholu - co może być wskaźnikiem choroby alkoholowej, wymaga kompleksowego leczenia. Zalecana jest konsultacja w Poradni Leczenia Uzależnień.
Z wyrazami szacunku, Bożena Waluś