Jak żyć kiedy nie potrafię? Przez ten ogromny ból!

Nie mam sił , nie mam już sił...... Dwa i pół roku temu się rozwiodłam, mam dwójkę wspaniałych dzieciaków. Przez jakiś czas byłam sama, a od ponad roku byłam w związku z mężczyzną który właśnie mnie zostawił. byliśmy naprawdę szczęśliwi, tak mi się przynajmniej wydawało. Dwa miesiące temu dowiedziałam się ,że jestem w ciąży, mieliśmy kupować wieksze mieszkanie już nawet mieliśmy wybrane, aż wczoraj wyjechał, po prostu wyjechał, zostawił mnie w ciąży. Dzisiaj się dowiedziałam ,że bede miała bachora. Nie mam siły żeby żyć , żeby opiekować się moimi maluchami . Nie wiem co z sobą robić , nie potrafię funkcjonować. proszę pomóżcie.

Szanowna Pani
Opisuje Pani bez wątpienia trudną sytuację rodzinną, bardzo ciężko jest poradzić sobie samemu z odrzuceniem. Czasami w trudnych sytuacjach życiowych musimy zaufać osobom, które mogą nam pomóc. Ciąża jest czynnikiem stresowym, szczególnie w połączeniu z niepewną sytuacją rodzinną. Osoby podatne na tego typu sytuacje często reagują w sposób nie do końca przemyślany, i nierzadko podejmują nie do końca przemyślane decyzje. Bardzo niepokoją mnie napisane przez Panią słowa iż „nie ma (Pani) siły aby żyć”. Uważam, iż jak najszybciej powinna Pani szukać pomocy lekarskiej. Proponuję niezwłoczny kontakt z lekarzem psychiatrą, ewentualnie wybranie się na Izbę Przyjęć szpitala psychiatrycznego w celu dalszej oceny Pani stanu psychicznego. Być może konieczne będzie zastosowanie terapii farmakologicznej lub wsparcia psychologicznego. Zachęcam gorąco.
pozdrawiam