Jak żyć po mobbingu, który w szkole dawał odczuć, że jestem inna?

Jak mam zyc, po mobbingu ktory na kazdym kroku w szkole dawal mi odczuc ze jestem inna. Mobbing dlatego, ze bylam intelektualnie inna, opozniona. Dzis siedze zamknieta w 4 scianach, tabletki antydepresyjne nie pomogly, dawaly mi na chwile inny obraz, zeby wyjsc do ludzi, ale potem wracalo uczucie sprzed lat, tak bardzo zakorzenione I swiadomosc ze bedzie to samo, bo oprocz chodzenia z usmiechem na twarzy nie moge nawiazac z innymi relacji, jestem nieswiadoma tego co mowie, mam inrytujacy styl.

W przypadku doświadczeń, o których Pani pisze (mobbing, poczcie inności) same leki nie są wystarczającą pomocą (o takim doświadczeniu zresztą Pani wspomina). Warto też znaleźć dla siebie osobę, miejsce, gdzie befzie Pani czuła się dobrze i bezpiecznie i gdzie będzie mogła Pani porozmawiać o tym, co Panią spotkało i co Pani przeżywa obecnie. Na początek mogą to być indywidualne spotkania z psychologiem, potem być może grupa wsparcia. Taką drogę korzystania z pomocy rozpoczyna zawsze pierwsza konsultacja, pierwsze spotkanie z psychologiem, do którego zachęcam.